Blog Detail

VESZPRÉMI VARÁZSLAT

ahimszajóga 2015 augusztus 10 0 comments 0

II. Veszprémi Varázslat

 

2015. augusztus 15. 10:00-24:00

Veszprémvölgy – Kolostorok és Kertek Rendezvényterület

Háziasszonyok: Kálazi Ági és Gecs Mónika, a rendezvényre a belépés ingyenes!

 

PROGRAMOK:

  9.30 HANGolódás – HANGoldódás Karacs Ildivel

10.00 Megnyitó, köszöntő

     Némedi Lajos Veszprém Megyei Jogú Város alpolgármestere

     Kálazi Ági       tradicionális reiki mester, tanár, Életerő Egyesület – elnök

     Gecs Mónika  AlmadiART Alkotóház koordinátor, programszervező

 

10.15 Földanya Szertartás – Kiss Gabriella Tűzvirág

Előadás-Tér  I. – Jezsuita templom

11.00 Molnár József, Edelényi Gyula : Szenvedés – Tudatosság – Boldogság

12.00 Varga Csaba : Az Új Aranykor veszprémi víziója. A 14 Belső-Külső Út terve Veszprémben

13.00 Kövesi Péter : Gyógyítás-gyógyulás a tudattalan erejével

14.00 Kriston Andrea: Magadért, másikért…Érezd jól magad a bőrödben!

15.00 Joós István: A Férfi és Nő születésének korszakai. Fiú, Vándor, Férfi / Lány, Amazon, Nő

16.00 Vivek Madar: Egészséges életmód a jóga és az ayurveda tükrében

 

Előadás-Tér II. – Csillagsátor

11.00  Samu Zsolt: Örömhír

11.50  Szabó Mónika : A szakrális női ciklus és a Holdfázisok

12.40  Lajkó Tamás : Élet, mozgás, Bowen módszer

13.30  Nagy Szaffina, Nagy Károly: Tisztító Energetizáló Ételek

14.20  Rózsa Judit: Hangold be magad!

15.10  Lehóczki Laura: Felszabadulás, vagy világvége? (Történések a változókor idején)

16.00  Joós István : Beszélgetés a Férfi és Nő születéséről

16.50  Péntek Emma : Kapcsolataink a családállítás tükrében

 

Műhelymunka

 

11.00 Makó Judit life coach: Nehézségből nyereség – beszélgetés

13.00 és 16.00 Samu Zsolt: Csendülès

14.30 Marosfalvi Imre Enrico  –  “A Gyógyító Szeretet Áramlása”

 

Mozgás-Tér

Szombat egész nap:

Drienyovszki János – Petanque – Családi játékok

4.30-5.15 Reggeli meditáció

5.30-7.00 Jógagyakorlás (ászana, pránajáma, relaxáció) 

Selmeci József Csongor és Selmeciné Bogdán Ágota

Mozgás-Tér I.

11.00 Papp Anikó – dinamikus jóga

12.00 Suresh Kv  Siddhah Yogi  a meditáció mestere

13.00 Aikido bemutató 

14.00 Lelkes Orsolya – „Power” jóga

15.00 Léber István – hahota jóga

16.00 Molnár Rita – Papp Anikó – páros jóga

17.00 Kutasi Éva – egyensúlyozó ászanák

Mozgás-Tér II.

11.30 Jung Krisztina – MediBall bemutató

12.00 Gál Éva – Misztikus Tánc – fátyoltánc

13.00 Molnár Rita – jógagyakorlatok a helyes testtartásért 

14.00 Hanzli-Kiss Viktória – Lúna „Boldogságom Kapuja” Mosoly Tánc

15.00 Németh Józsefné Zsóka – Etka jóga

16.00 Szabó Mónika – Nalini női jóga

17.00 Kőműves Tamás – Do-in

Segítő-Tér

 

Bihari Eszter ColorGenetics® csapat – ColorGenetics®

Cseke Sándor – Számmisztika

Fettik Mária – Bach virágterápia, Holisztikus ringatás

Gazda Mónika – Kineziológia, Pszichotronika (Szellemgyógyászat)

Hormay Nóra – Szivárvány terapeuta és oktató

Kaposvári Zsuzsanna – Avatar, Lélekhang oldás, Bach virágterápia

Kocsis Tímea – Manna-Masszázs, Szivárvány kezelés

Kováts Eszter – Egészségreform Stúdió, BEMER fizikai érterápia

Kőhidi Zsuzsa – Hajgyógyászattal és Tarot kártya

Kőrösi Pál Pavitra – Reiki tanár, Sivananda jógaoktató, Access Consciousness practitioner

Lajkó Tamás – Fájdalom nélkül – Bowen módszer

László Anikó – Ringató terapeuta, Babamasszázs Oktató, Access Consciousness practitioner,

Lehóczki Laura – Kriston Intim Torna, hormonegyensúly tanácsadás, grafológia

MaTURE Reiki Egyesület – Reiki kezelés

Mátyás Margaréta, Dobos Tamás – a Transzcendentális Meditáció tanárai

Molnár Mária – Aura-Soma színterápia

Németh Szilvia, Papp Judit, Bíró Tímea    – Access Bars

Péntek Emma – Rendszerállító, család- és szervezetállító

Pető Timea – Bach virág terápia,

Rózsa Judit – Szimatika, Access Bars

Sárközi Krisztián – Hangtál

Suba Gábor -Shubatsu energetikai kezelés

– Káli Fények Csontrakó Tanoda és Lélekcsoport “Menni kell az úton tovább, mi megszakadt. s csak csoportban, Egységben dolgozva emelhetjük az út kövét ismét helyére.

Azé a mennyek országa, aki megvilágítja az odavezető utat azon lámpással, amelyet a szolgálat csillogó fényéből, a segítség parafinjából és a tisztaság gyutacsából épített.”

– SZERHANG Egyesület

Tisza Gábor Krisztián – Hangterápia, Szivárványfény és Szimbólum kezelések

Program bontás:

11:00 – 12:30 Szerhangfürdő

13:00 – 14:00 Csoportos kezelések*

14:00 – 15:00 Csoportos kezelések*

15:00 – 16:00 Csoportos kezelések*

16:00 – 17:30 Szerhangfürdő

–Csolnoky Ferenc Kórház Egészségfejlesztési Iroda – Életmód kockázat becslés, dietetikai tanácsadás, testmozgás és funkcionális mozgásminta felmérés tanácsadás

– –MA-URI – Az Élet Művészete

MA-URI különleges spirituális út, önfejlesztő- és öngyógyító módszer, mely a polinéz Navigátorok tanításán alapul. Táncaival és testmunkájával intenzív testi-lelki-érzelmi fejlődést generál, képességeink és tehetségünk kibontakoztatására ösztönöz. Fő célja, hogy pozitív változásokat idézhessünk elő az életünk minden területén a harmonikus, boldog Növekedés jegyében.

 

 Lélek Éled Kör – Női Kör és Szakmai Műhely

“EGYENSÚLYBAN” programja

11.00 – Lélek Éled Kör Veszprémben – Mit adhat egy Női Kör és egy Szakmai Műhely? 

11.30 – Mozgás a nyugalomban, nyugalom a mozgásban – Jung Krisztina MediBall oktató (bemutató és beszélgetés)

12.00 – 14.00 Várunk szeretettel beszélgetni, ismerkedni, megpihenni, alkotni, játszani. 

14.00 – Női Körben: a női támogató erő megtapasztalása – élmény alapú ízelítő a Női Körökből

14.45 – Nehézségből nyereség – erőforrásainkat aktiváljuk Makó Judit coach vezetésével

15.30 – Art-coaching: Lélek-Képek – Szitási Zsuzsanna mesél a művészetterápiáról

16.15 – LEMangURIA ÉletTánc – mozdulatainkon keresztül életünkről, önmagunkról

Beszélgetés Horváth Csilla és Ujszászi Pera LEMangURIA

 17.00 – Női létünk és a hormonok – Lehóczki Laura hormonegyensúly tanácsadó

Család-Sziget

1.sátor: Család Esélyteremtési és Önkéntes Ház sátra ( egész napos kézművesedés gyerekeknek, társasjátékok, családtámogatás intézkedésekről felvilágosítás adás, szóróanyagok)

2.sátor: Pódiumbeszélgetések sátra (9 beszélgetés, a témák az előadók fényképeinél olvashatók)

3.sátorBalaton NÓRA – Pont tanácsadó sátor 

4.sátor: Babák – mamák pihentetős-szoptatós sátor ( lehetőség lesz mamák-babák felfrissülésre, babák szoptatására, pihentetésére, kisgyermekek pihentetésére, etetésére)

 

10.30 Benedek Anna– Balaton NÓRA-PONT bemutatása

10.45 Vajna Szabina – Veszprém Megyei Család, Esélyteremtési és Önkéntes Ház program, CSEÖH program bemutatása

11.00 Fizl Kata –Meghallgatod, vagy megvárod, míg megtanul beszélni?

11.45 Mártony Zsuzsanna – zeneterapeuta

14.00 Vásárhelyi Anna – A negyedik trimeszter a babahordozás jelentősége az első évben

15.00 Bressel – Klein Annamária – Szoptatás és szexualitás.

15.45 Dr. Földes Petra – Élet a babaszobán túl

16.30 Ujszászi Petra – Szeparációs szorongás és dackorszak

17.15 Egry Zsuzsanna – Fegyelem helyett figyelem – jutalom helyett játék

 

 

Vásár-Tér

Solymosi Erika – Egyedi készítésű ásvány ékszerek a minőség jegyében

108 Mantra – Egyedi Mandalás pólók,nepáli kézműves füstölők, hangtálak, malák

Harangozó Marika – ásványok, kristályékszerek, rúnakövek, Grabovoj talizmánok

Hais Zsuzsánna Boróka – Boróka Kristály Patikája. 

Gazda Mónika – Nika ásvány-ékszer

Strobl Mónika – Gyógyító Kristálymandalák (vízprogramozó, csakraharmonizál, tértisztító)

Pető Tímea – kecsketejes és Bach virágos szappanok

Molnár Hajnalka –  Spirit Ékszer

Hormay Nóra –  Ezüst, bronz ékszerek, Florasense füstölők

 

Leave your thought

Kategória